T – kategoria Tradycyjna
M – kategoria Modern
S – kategoria Sport
B – kategoria Bloczek
T – kategoria Tradycyjna / M – kategoria Modern / S – kategoria Sport / B – kategoria Bloczek
ranking 2023
Suma trzech najlepszych wyników.
Do klasyfikacji końcowej wyłaniającej zwycięzców ligi, trzeba wziąć udział w minimum trzech rundach!
lp.
T/KOBIETY
1
2
3
suma
1
Anna Płotycia
357
389
400
1146
2
Marta Czerwińka
252
262
228
742
3
Justyna Kulej
207
201
161
569
4
Dominika Staniszewska
142
137
141
420
5
Agata Garbicz
124
127
137
394
6
Monika Składanowska
65
129
153
347
lp.
M/KOBIETY
1
2
3
suma
1
Katarzyna Kowalczyk
322
270
307
899
2
Anna Machalska
220
253
231
704
3
Justyna Zawadzka-Jurochnik
208
175
242
625
4
Urszula Malicka
172
159
145
476
lp.
T/MĘŻCZYŹNI
1
2
3
suma
1
Rafał Stempski
441
379
412
1232
2
Piotr Jachymek
351
401
314
1085
3
Marek Milewski
327
316
315
958
4
Wojciech Rusnak
226
289
329
844
5
Michał Surma
248
258
278
784
6
Krzysztof Jasiók
213
229
182
624
lp.
M/MĘŻCZYŹNI
1
2
3
suma
1
Jędrzej Biernacki
520
427
413
1360
2
Maciej Rogala
421
502
430
1353
3
Mateusz Marzec
408
451
488
1347
4
Damian Taut
392
418
481
1291
5
Konrad Domagała
410
418
380
1208
6
Michał Zawadzki
415
386
382
1183
7
Marian Sitek
365
354
359
1078
8
Grzegorz Jankowski
355
317
349
1021
9
Piotr Pawlicki
297
316
257
870
10
Jakub Strauchmann
299
238
305
842
11
Grzegorz Kuś
270
292
242
804
12
Maciej Fryze
200
296
301
797
13
Karol Serewiś
198
323
284
796
14
Andrzej Wisz
286
214
228
728
15
Kamil Oleksy
220
279
215
714
16
Roman Becker
220
170
227
617
17
Przemysław Pawlicki
132
173
162
467
lp.
S/MĘŻCZYŹNI
1
2
3
suma
1
Oskar Łątka
355
298
355
1008
3
Mariusz Kazior
377
294
297
968
lp.
B/MĘŻCZYŹNI
1
2
3
suma
1
Przemysław Witkowski
659
551
600
1804
2
Tomasz Płóciennik
582
543
625
1750
lp.
JUNIOR
1
2
3
suma
1
Gustaw Wolak
49
129
---
178
2
Eryk Wolak
75
69
---
144
juniorzy | p | |
---|---|---|
1 | Eryk Wolak | 201 |
2 | Gustaw Wolak | 173 |
wyniki poszczególnych rund / sezon 2023
runda 1 / 18.03.23
runda 2 / 22.04.23
runda 3 / 27.05.23
runda 4 / 26.08.23
runda 5 / 23.09.23
runda 6 / 07.10.23
runda 1 / 18.03.23
Kobiety Tradycyjny:
1. Anna Płotycia 357 pkt
2. Marta Czerwińska 252 pkt
3. Justyna Kulej 207 pkt
4. Katarzyna Gabrysz 191 pkt
5. Agata Garbicz 124 pkt
Kobiety Modern:
1. Monika Czerwińska 233 pkt
2. Urszula Malicka 172 pkt
3. Justyna Zawadzka Jurochnik 168 pkt
Kobiety Sport:
1. Joanna Wójcikiewicz 474 pkt
2. Daiana Sofia 253 pkt
Mężczyźni Tradycyjny:
1. Rafał Stempski 441 pkt
2. Marek Milewski 327 pkt
3. Wojciech Rusnak 226 pkt
4. Krzysztof Jasiók 213 pkt
5. Tomasz Rogacz 191 pkt
Mężczyźni Modern:
1. Mateusz Marzec 408 pkt
2. Damian Taut 392 pkt
3. Marian Sitek 365 pkt
4. Michał Zawadzki 349 pkt
5. Jędrzej Biernacki 323 pkt
6. Jakub Suliński 302 pkt
7. Piotr Pawlicki 297 pkt
8. Krzysztof Amanowicz 293 pkt
9. Andrzej Wisz 286 pkt
10. Grzegorz Kuś 270 pkt
11. Jakub Strauchmann 232 pkt
12. Konrad Domagała 224 pkt
13. Michał Pawełek 199 pkt
14. Karol Serewiś 198 pkt
15. Łukasz Karcz 157 pkt
16. Przemysław Pawlicki 132 pkt
17. Łukasz Budzisz 82 pkt
Mężczyźni Bloczek:
1. Tomasz Płóciennik 582 pkt
runda 2 / 22.04.23
Kobiety Tradycyjny:
1. Anna Płotycia 334 pkt
2. Barbara Milewska 160 pkt
3. Agata Garbicz 127 pkt
4. Dominika Kamińska 117 pkt
5. Dominika Staniszewska 112 pkt
Kobiety Modern:
1. Justyna Zawadzka Jurochnik 175 pkt
2. Urszula Malicka 123 pkt
3. Adriannina Kołpak 73 pkt
4. Daria Lewandowska 58 pkt
Mężczyźni Tradycyjny:
1. Rafał Stempski 379pkt
2. Piotr Jachymek 333 pkt
3. Marek Milewski 316 pkt
4. Wojciech Rusnak 289 pkt
5. Mariusz Krzemiński 274 pkt
6. Dariusz Piechowiak 266 pkt
7. Michał Surma 248 pkt
8. Paweł Wolak 241 pkt
8. Tomasz Rogacz 241 pkt
9. Tymoteusz Dawidek 151 pkt
10. Krzysztof Jasiók 130 pkt
11.Witold Kowaliszyn 127 pkt
Mężczyźni Modern:
1. Maciej Rogala 421 pkt
2. Damian Taut 418 pkt
3. Mateusz Marzec 388 pkt
4. Jędrzej Biernacki 377 pkt
5. Michał Zawadzki 372 pkt
6. Marian Sitek 354 pkt
7. Piotr Pawlicki 316 pkt
8. Zbysław Mielczarek 300 pkt
9. Grzegorz Kuś 292 pkt
10. Krzysztof Amanowicz 274 pkt
11. Konrad Domagała 249 pkt
12. Andrzej Wisz 214 pkt
13. Jakub Strauchmann 207 pkt
14. Maciej Fryze 200 pkt
15. Grzegorz Jankowski 178 pkt
16. Przemysław Pawlicki 173 pkt
17. Łukasz Karcz 164 pkt
18. Tomasz Barański 147 pkt
Mężczyźni Sport:
1. Maciej Cisek 481 pkt
2. Grzegorz Gabruś 475 pkt
3. Marek Kuczabiński 383 pkt
4. Łukasz Cisek 351 pkt
Juniorzy:
1. Wiktor Majewski 231 pkt
2. Eryk Wolak 75 pkt
3. Gustaw Wolak 49 pkt
runda 3 / 27.05.23
Kobieta Tradycyjny:
1. Anna Płotycia 400 pkt
2. Marta Czerwińska 262 pkt
3. Justyna Kulej 201 pkt
4. Agata Garbicz 137 pkt
5. Dominika Staniszewska 106 pkt
6. Ewelina Kopeć pkt
Kobieta Modern:
1. Justyna Zawadzka Jurochnik 242 pkt
2. Anna Machalska 220 pkt
3. Daria Lewandowska 176 pkt
4. Urszula Malicka 159 pkt
5. Paulina Szczepańska 104 pkt
Mężczyzna Tradycyjny:
1. Piotr Jachymek 401 pkt
2. Rafał Stempski 375 pkt
3. Piotr Gruszczyński 374 pkt
4. Łukasz Płaza 339 pkt
5. Wojciech Rusnak 329 pkt
6. Marek Milewski 315 pkt
7. Michał Surma 257 pkt
8. Jerzy Hnatkiewicz 217 pkt
9. Krzysztof Jasiók 173 pkt
10. Adam Sikora 101 pkt
Mężczyzna Modern:
1. Maciej Rogala 502 pkt
2. Radosław Grądziel 458 pkt
3. Jędrzej Biernacki 413 pkt
4. Michał Zawadzki 382 pkt
5. Jakub Strauchmann 305 pkt
6. Jakub Suliński 296 pkt
6. Maciej Fryze 296 pkt
8. Konrad Domagała 284 pkt
9. Piotr Pawlicki 257 pkt
10. Grzegorz Kuś 242 pkt
11. Andrzej Wisz 228 pkt
12. Kamil Oleksy 220 pkt
12. Roman Becker 220 pkt
14. Grzegorz Jankowski 216 pkt
15. Przemysław Pawlicki 162 pkt
16. Mateusz Wąsicki 152 pkt
Mężczyzna Łuk Sport:
1. Oskar Łątka 355 pkt
Mężczyzna Łuk Bloczkowy:
1. Przemysław Witkowski 653 pkt
2. Tomasz Płóciennik 525 pkt
runda 4 / 26.08.23
Kobieta Łuk Tradycyjny:
1. Marta Czerwińska 228
2. Dominika Staniszewska 141
3. Agata Garbicz 117
4. Monika Składanowska 65
Kobieta Łuk Modern:
1. Wioletta Bezusa 329
2. Katarzyna Kowalczyk 322
3. Anna Machalska 253
4. Justyna Zawadzka Jurochnik 174
5. Monika Złotnik 50
Kobieta Łuk Sport
1. Marta Urban 168
Mężczyzna Łuk Tradycyjny:
1. Zbyszko Sawicki 437
2. Rafał Stempski 412
3. Marcin Litwin 335
4. Marek Milewski 280
5. Paweł Wolak 247
6. Michał Surma 241
7. Krzysztof Jasiók 229
8. Adam Sikora 215
9. Tymoteusz Dawidek 96
Mężczyzna Łuk Modern:
1. Jędrzej Biernacki 520
2. Damian Taut 481
3. Valeriy Bezusyy 471
4. Michał Zawadzki 415
5. Konrad Domagała 410
6. Mateusz Marzec 388
7. Marian Sitek 359
8. Grzegorz Jankowski 349
9. Karol Serewiś 323
10. Dominik Kazior 263
11. Grzegorz Kuś 226
12. Roman Becker 170
13. Jakub Pastor 169
14. Kamil Oleksy 153
Mężczyzna Łuk Sport:
1. Mariusz Kazior 377
2. Oskar Łątka 298
Junior:
1. Gustaw Wolak 129
2. Eryk Wolak 69
runda 5 / 23.09.23
Kobieta Łuk Tradycyjny:
1. Anna Płotycia 389
2. Marta Czerwińska 203
3. Justyna Kulej 161
4. Dominika Staniszewska 137
5. Monika Składanowska 129
6. Agata Garbicz 97
Kobieta Łuk Modern:
1. Kasia Kowalczyk 270
2. Justyna Zawadzka Jurochnik 208
3. Anna Machalska 183
4. Urszula Malicka 145
5. Monika Złotnik 53
Mężczyzna Łuk Tradycyjny:
1. Rafał Stempski 366
2. Piotr Jachymek 314
3. Michał Surma 278
4. Krzysztof Jasiók 182
Mężczyzna Łuk Modern:
1. Marcin Szulakowski 535
2. Mateusz Marzec 451
3. Maciej Rogala 430
4. Jędrzej Biernacki 427
5. Konrad Domagała 418
6. Michał Zawadzki 386
7. Grzegorz Jankowski 355
8. Mateusz Siejko 307
9. Maciej Fryze 301
10. Karol Serewiś 284
11. Jakub Strauchmann 238
12. Paweł Złochowski 236
13. Kamil Oleksy 215
14. Kacper Kolano 62
Mężczyzna Łuk Sport:
1. Marek Kuczabiński 435
2. Oskar Łątka 355
3. Mariusz Kazior 294
Mężczyzna Łuk Bloczkowy:
1. Tomasz Płóciennik 625
2. Przemysław Witkowski 551
runda 6 / 07.10.23
Kobieta Łuk Tradycyjny:
1. Anna Płotycia 347
2. Monika Składanowska 153
3. Dominika Staniszewska 142
Kobieta Łuk Modern:
1. Wioletta Bezusa 359
2. Katarzyna Kowalczyk 307
3. Anna Machalska 231
4. Urszula Malicka 142
Kobieta Łuk Sport:
1. Marta Urban 118
Mężczyzna Łuk Tradycyjny:
1. Piotr Jachymek 351
2. Valeriy Bezusyy 316
3. Paweł Nowak 283
4. Marcin Litwin 256
5. Daniel Turko 223
6. Maciej Brylak 193
7. Krzysztof Jasiók 149
Mężczyzna Łuk Modern:
1. Mateusz Marzec 488
2. Maciej Rogala 414
3. Konrad Domagała 380
4. Michał Zawadzki 337
5. Grzegorz Jankowski 317
6. Jakub Strauchmann 299
7. Kamil Oleksy 279
8. Dominik Kazior 259
9. Roman Becker 227
10. Michał Pawełek 199
Mężczyzna Łuk Sport:
1. Mariusz Kazior 297
2. Oskar Łątka 280
Mężczyzna Łuk Bloczkowy:
1. Przemysław Witkowski 600
2. Tomasz Płóciennik 543
Junior:
1. Alicja Turko 335 ( Łuk Modern )